Webdeveloper / Programista PHP

praca it: etat dla Enlive / Gdańsk

Tagi: Pro Programista PHP MySQL HTML CSS

Wraz z rozwojem firmy, powstała w 2012 roku agencja interaktywna Enlive poszukuje osoby na stanowisko Web Developer. Osoba ta będzie odpowiedzialna za jakość i działanie projektów wychodzących pod naszym szyldem.

Oczekujemy:

- doświadczenia z technologiami PHP5 – programowanie obiektowe, MySQL

- praktycznej znajomości co najmniej jednego z frameworków PHP: Zend, Symfony, Kohana,

- umiejętności dokumentowania kodu aplikacji,

- praktycznej znajomości systemów kontroli wersji

- bardzo dobrą znajomością HTML5, CSS3, Javascript

- znajomości j. angielskiego pozwalającej czytać dokumentację techniczną

Dodatkowe atuty:

- znajomość frameworka Django (Python)

- znajomość facebook API na wylot

Obowiązki:

- tworzenie i wdrażanie stron www (desktop i mobile)

- tworzenie i wdrażanie aplikacji społecznościowych

- modernizacja istniejących stron

Oferujemy:

- luźną atmosferę

- elastyczne godziny pracy

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

- fajne, nietypowe projekty

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-09-24
Wyświetlona: 6950 razy