Grafik / Web Designer

praca it: etat dla Green Beam Sp. z o.o. / Gdańsk

Tagi: grafik web designer grafik kreatywny

Green Beam – Agencja Marketingu Interaktywnego poszukuje zdolnych osób do Działu Kreacji na stanowisko:

Tryb pracy: W siedzibie firmy

Zadania:

– czuwanie nad poziomem artystycznym prowadzonych projektów – doskonała znajomość zagadnień związanych z projektowaniem graficznym – współpraca międzydziałowa przy realizowanych projektach

Czego oczekujemy:

– dużego talentu potwierdzonego ciekawym portfolio projektów – minimum rocznego doświadczenia w agencji interaktywnej (praca/współpraca) – umiejętności łączenia estetyki z użytecznością i funkcjonalnością – bardzo dobrej znajomość pakietu ADOBE ( InDesign, Illustrator, Flash i Photoshop) – terminowości i dyscypliny – znajomości języka angielskiego

Co oferujemy:

– pracę przy ciekawych projektach – bardzo dobre warunki pracy w siedzibie w Gdańsku – atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych wyników – stałe zatrudnienie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-09-26
Wyświetlona: 7130 razy