Programista PHP Web Developer

praca it: etat dla Tacky / Dowolne

Tagi: PHP Wordpress

Firma poszukuje osób na stanowisko PHP Web Developer
Miejsce pracy: praca zdalna (najlepiej Trójmiasto, Pomorze)

ZADANIA: – współtworzenie nowej wersji istniejącego serwisu internetowego w oparciu o standardy firmy. – odpowiedzialność za dalszy rozwój serwisu – współpraca z centralą i oddziałami w całej Europie – bieżące raportowanie pracy PROFIL KANDYDATA: – udokumentowane doświadczenie pracy w środowisku LAMP (Linux, Apache, MySQL, PHP) – praktyczna umiejętność programowania obiektowego z użyciem PHP – dokładność i przywiązywanie wagi do szczegółów (tworzenie interfaców użytkownika) – bardzo dobra znajomość j. angielskiego – dodatkowym atutem będzie znajomość systemu CMS WORDPRESS OFERUJEMY: – atrakcyjne wynagrodzenie – zadaniową pracę zdalną w elastycznych ramach czasowych – przyjazną atmosferę – możliwość wyjazdów zagranicznych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-09-29
Wyświetlona: 8011 razy