Software Tester C# .NET

praca it: etat dla RECONNECT / Kraków

Tagi: NET C# Tester Automation

W imieniu międzynarodowej firmy zajmującej się consultingiem finansowym poszukujemy kreatywnych, ambitnych kandydatów do pracy na stanowisku Tester Oprogramowania.

Interesuje Cię praca w międzynarodowym środowisku? Jeżeli tylko w stopniu biegłym posługujesz się językiem angielskim – ta oferta pracy jest dla Ciebie!

Tester Oprogramowania
Kraków
Zadania i obowiązki:

Osoba, która obejmie to stanowisko będzie odpowiedzialna za zautomatyzowanie testow aplikacji biznesowych z użyciem nowoczesnych metod i narzędzi do testowania (HP QTP). Praca w oparciu o metodologie Agile, przy użyciu technologii Microsoft .NET.
Osoba ta będzie współpracowała z użytkownikami biznesowymi oraz innymi developerami w celu przyspieszenia procesu rozwoju, wdrożenia procesu badań, opracowania instrukcji, a to wszystko z pomocą języków skryptowych i bibliotek, takich jak na przykład Ruby. Będziesz odpowiadał za kondycje manualnych jak i automatyzowanych testów, przygotowywanie środowiska testowego oraz sporządzanie raportów z przeprowadzonych testów i tworzenie metryk.

Wymagania:

Doświadczenie i umiejętności Kandydata
Idealny Kandydat na to stanowisko powinien posługiwać się w stopniu biegłym językiem angielskim, ponieważ praca odbywa się w międzynarodowych zespołach. Oczekujemy doświadczenia w C# (mile widziana wcześniejsza praca z Ruby). Liczymy, że będziesz osobą z bardzo pozytywnym usposobieniem, mocno zaangażowaną w wykonywane obowiązki. Nasze zespoły tworzą eksperci z jasnymi wizjami i niekończącymi się pokładami kreatywności – liczymy, że zostaniesz jednym z nas!

Nasz Klient oferuje:

Zatrudnienie w stabilnej organizacji w przyjaznym, międzynarodowym środowisku pracy. Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania zainteresowań, dzięki migracjom zespołowym. Atrakcyjne wynagrodzenie oraz umowę o pracę.

Wszystkie osoby zainteresowane powyższym opisem prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-09-30
Wyświetlona: 5249 razy