Programista Wordpress

praca it: etat dla SMT Software / Kraków

Tagi: Wordpress PHP JavaScript

SMT Software Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA to innowacyjny software house działający na rynku od 2002 roku. Specjalizujemy się w aplikacjach dedykowanych, rozwiązaniach mobilnych, systemach GIS, portalach internetowych i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 500 specjalistów w oddziałach na terenie kraju i za granicą. Nasza siła i konkurencyjność oparta jest na wiedzy, doświadczeniu, jakości oraz partnerskich relacjach.

W ramach dynamicznego rozwoju naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: PR/WP/KRK/0913/

Obowiązki:
• Tworzenie oraz rozwój serwisów i aplikacji webowych
• Projektowanie aplikacji i systemów internetowych
• Tworzenie testów jednostkowych, integracyjnych oraz funkcjonalnych aplikacji
• Opracowywanie dokumentacji techniczno-projektowej do tworzonego oprogramowania

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Minimum 2-letnie doświadczenie w programowaniu w języku PHP (OOP)
• Bardzo dobra znajomość platformy Wordpress
• Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych w szczególności MySQL
• Doświadczenie w programowaniu w języku JavaScript
• Znajomość narzędzi webowych: HTML5 i CSS3
• Umiejętność swobodnego poruszania się w systemie Linux/Unix
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Dodatkowe atuty:
• Znajomość metodyki Agile/Scrum
• Znajomość narzędzi Jenkins oraz Ant

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
• Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
• Stabilną pracę wśród profesjonalistów
• Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
• Bogaty pakiet socjalny

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SMT Software Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.02.101.926.j.t.).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-01
Wyświetlona: 5366 razy