Junior Flash Developer

praca it: etat dla Scholz & Friends Warszawa Sp. z o.o. / Warszawa

Obowiązki:

  • Tworzenie microsite’ów, elementów stron, interaktywnych bannerów na podstawie gotowych projektów graficznych i/lub programowanie skryptów flashowych do tego typu produkcji.
  • Tworzenie prostych animacji flashowych opartych o AS, programowanie elementów stron.

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość Flasha oraz AS,
  • Doświadczenie w realizacji konkretnych projektów,
  • Umiejętność obróbki grafiki, znajomość Photoshop’a,
  • Dokładność, komunikatywność, terminowość.

Mile widziane:

  • Znajomość XHTML+CSS, PHP+MySQL, JS… :)
  • Zacięcie programistyczne,
  • Własna inwencja i dobre pomysły.

Oferujemy:

  • Stałą pracę w wymiarze pełnym lub 1/2 (elastycznie, więc możesz studiować),
  • Możliwość rozwoju w dziale interaktywnym dużej agencji reklamowej,
  • Okazję do realizacji własnych pomysłów w pracy dla znanych marek,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • Pracę w zgranym i sympatycznym zespole :)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-04-09
Wyświetlona: 6282 razy