Starszy Inżynier ds. Sieci (Data Center)

praca it: etat dla Cyclad / Kraków

Tagi: Starszy Inżynier Sieci Data Center

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:
• Planowanie, projektowanie, realizacja i optymalizacja naszych produktów i rozwiązań
• Udział lub prowadzenie kompleksowej infrastruktury Data Center i Cloud, realizowanie projektów inżynieryjnych i doradczych
• Zapewnianie wsparcia technicznego dla klientów podczas aktualizacji programowania i sprzętu
• Dostarczanie planów migracji danych wraz z pełnym zrozumieniem aplikacji sieciowych i zależności

Wymagania:
• Znajomość architektury Data Center i doświadczenie praktyczne w planowaniu, projektowaniu i wdrażaniu projektów Data Center i/lub wspieraniu operacji technicznych Data Center
• Szerokie doświadczenie techniczne związane z trzema filarami infrastruktury Data Center (network, storage and servers)
• Umiejętność projektowania, realizacji, wdrażania, eksploatacji jednego z następujących produktów lub obszarów technologicznych Cisco Nexus, Catalyst 6500 i inne platformy
• Znajomość serwerów kasetowych Cisco, HP, IBM czy Dell, administracja systemów operacyjnych Linux i rozwiązań dla VMware, Citrix i Microsoft

Mile widziane:
• Doświadczenie praktyczne związane z SAN, macierzami dyskowymi, F5, Cisco ACE itp. oraz urządzeniami optymalizacji WAN
• Znajomość Enterprise Application dla Microsoft, Oracle i SAP
• Doświadczenie w zarządzaniu zmianą w IT, migracją Data Center i migracją aplikacji z fizycznych do wirtualnych środowisk obliczeniowych
• Znajomość modeli Disaster Recovery(DR), strategii DR oraz Business Continuity Planning(BCP)
• Znajomość języka niemieckiego lub innych języków obcych (rosyjski, francuski, hiszpański, włoski)

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych projektach I nabycia różnorodnego doświadczenia
• Pakiet świadczeń socjalnych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-02
Wyświetlona: 5745 razy