Programista / WebDeveloper (PHP/MySQL)

praca it: etat dla Getso.pl / Opole

Tagi: webdeveloper programista php html mysql

Opis stanowiska:
- projektowanie, utrzymanie i rozwój stron (i aplikacji) internetowych,
- projektowanie baz danych (MySQL),
- projektowanie, utrzymanie i rozwój aplikacji internetowych w oparciu o nierelacyjne bazy danych.

Wymagania:
- minimum dobra znajomość PHP 5.X.
- minimum podstawowa znajomość zagadnień (XHTML, JavaScript – jQuery, CSS, AJAX)
- umiejętność korzystania z systemów zarządzania wersjami kodu (SVN, Git)
- znajomość relacyjnych baz danych (głównie w oparciu o MySQL)
- umiejętność pracy w zespole
- znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

Mile widziane:
- doświadczenie przy pracy nad aplikacjami internetowymi
- znajomość Framework PHP: Zend, Kohana
- umiejętność korzystania z API
- znajomość Magento, Presta, Joomla, Drupal
- znajomość systemu zarządzania treścią: Wordpress

Oferujemy:
- wynagrodzenie uzależnione od umiejętności: 3500 – 5000 zł brutto
- częste imprezy integracyjne,
- wygodne krzesło,
- wybór systemu operacyjnego dla stacji roboczej (MacOS, Windows, Linux),
- zatrudnienie na umowę o pracę,
- motywujący system wynagrodzeń,
- stosowanie innowacyjnych w skali kraju metod tworzenia aplikacji internetowych,
- interesującą i rozwojową pracę w grupie specjalistów.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-03
Wyświetlona: 5967 razy