Tester / Specjalista ds. urządzeń mobilnych nr ref.: TES/10/SI

zlecenia it dla Nearshoring Solutions Sp. z o.o. / Gdańsk

Tagi: Tester / Specjalista ds urządzeń mobilnych

W związku z dynamicznym rozwojem Nearshoring Solutions, holenderska spółka z siedzibą w Gdańsku, poszukuje osób zainteresowanych rozwojem w charakterze:

Opis stanowiska:
• Przeprowadzanie testów ręcznych zgodnie z dokumentacją zawartą w planie testów
• Informowanie o wszystkich znalezionych problemach i zgłaszanie wad (Mantis)
• Sporządzanie raportów i zestawień statystycznych
• Opieka nad sprzętem mobilnym

Wymagania:
• Samodzielność, wykazywanie inicjatywy, asertywność
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• Kreatywność i umiejętność nieszablonowego myślenia
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (i/lub holenderskiego) w mowie i piśmie
• Znajomość tematyki urządzeń mobilnych

Mile widziane:
• Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
• Doświadczenia w przygotowywaniu specyfikacji testów, scenariuszy testowych oraz dokumentowania wyników testów
• Znajomość metodyki i narzędzi testowania
• Doświadczenie w serwisie technicznym i/lub doświadczenie w programowaniu aplikacji na urządzenia mobilne

Oferujemy:
• Udział w ciekawych i zróżnicowanych projektach
• Praca na pełny lub niepełny wymiar etatu w elastycznych godzinach
• Wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-04
Wyświetlona: 7694 razy