PostgreSQL - modyfikacja / rozwijanie / generowanie zestawień

zlecenia it dla Krauz Studio / zdalna / dowolne

Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za rozwijanie bazy danych przypisanej do kilku serwisów www/jednego panelu edycyjnego oraz generowanie zestawień zbieranych danych.

Wymagania:

- praktyczne doświadczenie w administracji bazami danych PostgreSQL
- znajomośc triggerów, dynamicznych formularzy
- znajomość zagadnień dotyczących optymalizacji i zarządzania bazami danych,
- sprawne posługiwanie się językami SQL, PL/pgSQL
- umiejętność optymalizacji zapytań SQL,

Praca ta jest związana z zapewnieniem bezpieczeństwa, poufności i integralności danych zawartych w tych bazach, wymaga więc odpowiedzialności i sumienności od administratora tych danych.

Dodatkowe atuty:

- znajomość: Symfony Framework, extjs,
- otwartość na wyzwania, szukanie rozwiązań

Zadania:
- rozwijanie obecnej bazy danych
- generowanie zestawień/komplilacji, list prezentujących dane zbierane przez formularze zgłoszeniowe

Oferujemy:

- stabilną współpracę przy rozwojowym projekcie
- godzinowe rozliczanie czasu pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-04-14
Wyświetlona: 3146 razy