Java Developer

praca it: etat dla Cyclad / Gdańsk

Tagi: java developer EJB SQL JavaScript

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:
• Tworzenie i implementowanie rozwiązań z zakresu OSS w środowisku Java
• Opracowywanie dokumentacji technicznej
• Wspieranie procesu testowania oprogramowania
• Dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie

Wymagania:
• Doświadczenie zawodowe lub akademickie w Java oraz powiązanych technologiach.
• Wymagana wiedza z zakresu: EJB, JSP, Servlets, SQL, JavaScript
• Mile widziana znajomość: PL/SQL, Oracle, XSLT
• Wykształcenie wyższe inżynierskie (preferowane kierunki to: informatyka, telekomunikacja lub elektronika)
• Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B1/B2)
• Otwartość i komunikatywność
• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
• Duże możliwości rozwojowe
• Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowej firmie
• Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny obejmujący m.in. prywatną opiekę medyczną oraz uczestnictwo w ciekawych eventach organizowanych przez firmę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-08
Wyświetlona: 7351 razy