Java Integrator

praca it: etat dla Cyclad / Gdańsk

Tagi: Java Integrator

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:
• Projektowanie i implementacja oprogramowania w środowisku Java 2 EE
• Tworzenie dokumentacji zgodnie z przyjętymi standardami
• Rozwiązywanie problemów w fazie testów i w fazie stabilizacji rozwiązania

Wymagania:
• Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
• Wykształcenie wyższe techniczne
• Bardzo dobra znajomość języka programowania J2EE
• Praktyczna znajomość systemów: Windows SERVER 2003/8, XP & 7 & ORACLE 10/11
• Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
• Doświadczenie w integracji
• Znajomość sektora Digital Security
• Gotowość do podróży

Oferujemy:
• Ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Zdobycie ciekawych doświadczeń przy realizacji projektów dla instytucji ubezpieczeniowych
• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Duże możliwości rozwojowe
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-08
Wyświetlona: 7132 razy