Programista/ Junior Web Developer

praca it: etat dla Colibri / Warszawa

Tagi: programista web developer

Jesteśmy pełną pasji młodą dynamicznie rozwijającą się firmą zajmującą się tworzeniem i rozwijaniem produktu do growth hackingu w chmurze – http://colibri.io Colibri jest aplikacją, wykorzystywaną przez klientów z całego świata,a nasz główny kierunek rozwoju to USA.

Poszukujemy osoby na stanowsiko: Programista/ Junior Web Developer

Praca od zaraz!

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Jeżeli masz udokumentowane sukcesy jako Front-end Web Developer lub Back-end Web Developer i szukasz ekscytującej pracy w solidnej, szybko rozwijającej się firmie w dziedzinie growth hackingu, mamy coś dla Ciebie!

Wymagania:

- doświadczenie w PHP, MySQL, jQuery oraz CSS,
- wymagana znajomość i rozumienie programowania obiektowego (min. PHP 5),
- znajomość wzorców projektowych,
- znajomość modelu MVC,
- znajomość Twitter Bootstrap lub podobnych,
- znajomość Backbone.js, Require.js lub podobnych,
- umiejętność analitycznego myślenia i twórczego rozwiązywania problemów,
- dbałość o najmniejsze szczegóły,
- zainteresowanie tworzeniem aplikacji klasy Kissmetrics, Mixpanel lub podobnych,
- znajomość baz danych klasy NOSQL np Redis, Mongo będzie dodatkowym atutem,
- znajomość frameworku Drupal będzie dodatkowym atutem,
- znajomość zagadnień związanych z growth hackingiem, inbound marketingiem lub SEO będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- arcyciekawą pracę w firmie, która jest w fazie dynamicznego rozwoju
- rewelacyjną atmosferę pracy (domek, ogródek, grill, kominek, etc.)
- dogodną lokalizację w Warszawie, blisko metra Służew

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-08
Wyświetlona: 4979 razy