Projektant User Experience

praca it: etat dla Grupa Unity / Wrocław

Tagi: projektant użyteczność user experience

Pragniemy nawiązać kontakt z ludźmi pełnymi pasji i ciekawości życia. Jeżeli jesteś osobą, która uwielbia wyzwania i chce się rozwijać, u nas znajdziesz miejsce dla siebie. Obecnie do projektów Grupy poszukujemy Projektanta User Experience do pracy we Wrocławiu (nr ref. UX/WR/10.2013).

Obowiązki:

- projektowanie interfejsów i architektury informacji serwisów i sklepów internetowych
- prowadzenie badań z użytkownikami oraz audytów użyteczności
- prowadzenie warsztatów i prezentacji dla Klientów Grupy
- opracowywanie standardów firmowych w zakresie UX.

Wymagania:

- minimum 2-letnie doświadczenie w projektowaniu interfejsów
- doświadczenie w przeprowadzaniu audytów użyteczności i badań z użytkownikami
- wiedza z zakresu architektury informacji, użyteczności i User Experience
- znajomość bieżących trendów w UX
- bardzo dobra znajomość programu do tworzenia makiet i prototypów – Axure RP Pro
- umiejętności w zakresie prowadzenia prezentacji
- portfolio projektów (makiety, prototypy), fragmenty raportów, analiz.

Doceniamy:

- wiedzę z zakresu marketingu internetowego, e-commerce i nowych technologii
- znajomość zagadnień związanych z projektowaniem na urządzenia mobilne
- pozytywną energię
- pasję tworzenia
- samodzielność i zaangażowanie

Oferujemy:

- dynamiczną pracę w pięknej stolicy Dolnego Śląska
- współpracę i towarzystwo świetnych ludzi
- wysokie standardy pracy
- wyjazdy i spotkania integracyjne.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-10
Wyświetlona: 5779 razy