Programista Java

praca it: etat dla NBC Sp. z o.o. / Katowice

Tagi: java katowice gliwice jee

NBC Sp. z o.o. to szybko rozwijająca się firma z branży nowoczesnych technologii. Głównym obszarem działania firmy jest outsourcing pracowników IT. W tym momencie poszukujemy kilku specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice lub Gliwice

Obowiązki:

- Programowanie według przygotowanych założeń projektowych,

- Uszczegóławianie założeń projektowych we współpracy z analitykiem – projektantem,

- Wytwarzanie, modyfikowanie i komentowanie kodu źródłowego,

- Prowadzenie testów jednostkowych i integracyjnych
Wymagania

- Około 1-2 letnie doświadczenie w programowaniu w języku Java,

- Znajomość podstaw JBoss / Tomcat,

- Znajomość SQL (np. PostgreSQL lub Oracle),

- Doświadczenie w projektach realizowanych w technologiach Java: Spring Framework, Struts2, JUnit, technologiach webowych: HTML, CSS, JavaScript, Ajax

- Wysokie umiejętności komunikacyjne,

- Znajomość języka angielskiego w zakresie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej

Oferujemy:

- Pracę w jednej z czołowych firm branży IT

- Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

- Prywatną opiekę medyczną

- Program zajęć sportowych

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami.

Prosimy o dołączenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NBC Sp. z o. o, Ul. Grabiszyńska 251a, 53-234 Wrocław, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości – dla celów związanych z procesami rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101., poz. 926. ze zmianami).”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-14
Wyświetlona: 5302 razy