Business Development Specialist

praca it: etat dla Clearcode / Wrocław

Tagi: Sales Business Development

Clearcode to software house specjalizujący się w tworzeniu rozwiązań w dziedzinach analytics i ad technology. Zespoły w naszej firmie są młode, dynamiczne i panuje w nich unikatowa atmosfera pozwalająca na rozwój i przyjemną pracę.

Więcej o nas i projektach, które realizujemy dowiesz się na naszej stronie: http://clearcode.cc

Zadania:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i partnerami na rynku zagranicznym
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji handlowych
  • Doradztwo techniczne w zakresie produktów i rozwiązań
  • Prowadzenie szkoleń produktowych dla klientów i partnerów
  • Koordynacja komunikacji między klientami i partnerami a zespołem developerskim
  • Udział w rozwoju produktów i oferty handlowej

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z klientami B2B (preferowane w zakresie produktów i usług IT)
  • Wiedza techniczna i znajomość branży IT
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w stopniu pozwalającym na prowadzenie szkoleń w tym języku)
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Otwartość na wiedzę i chęć nauki
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych

Mile widziane:

  • Praktyczna wiedza z zakresu prowadzenia szkoleń
  • Wcześniejsze doświadczenie w obszarze SEO, SEM lub na rynku agencyjnym

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i nauki przy bardzo ciekawym projekcie
  • Udział we wdrażaniu dynamicznie rozwijającego się narzędzia analytics
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie
  • Karty Multisport
  • Cykliczne imprezy i wyjazdy integracyjne
  • Unikatową atmosferę pracy (cenimy sobie nieformalne relacje)

Kontakt:
Digimedia Sp. z o.o. d/b/a Clearcode
Pasaż Pokoyhof, Brama A
ul. Św. Antoniego 2/4
50-073 Wrocław, Poland

Załącznik
Pobierz 300.jpg

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-15
Wyświetlona: 5931 razy