Programista Access

praca it: etat dla Cyclad / Poznań

Tagi: access service desk programista

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:
• Projektowanie, tworzenie, testowanie, wdrażanie i utrzymanie lokalnego oprogramowania w lokalizacji Kiszkowo
• Wspieranie bieżących aplikacji/incydentów, przy wsparciu biznesu
• Współpraca z Service Desk- poziom I
• Opracowywanie i rozwijanie nowych funkcjonalności dot. aplikacji
• Zarządzanie wszystkimi fazami tworzenia oprogramowania: analiza, projektowanie, rozwój, wdrożenie

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne (np. Informatyka, Elektronika, Telekomunikacja i pokrewne)
• Min. 3 lata doświadczenia w obszarze rozwoju oprogramowania
• Dobra znajomość relacyjnych baz danych (teoria, praktyka)
• Dobra znajomość MS Access VBA 2003/2007 lub VB6
• Bardzo dobra organizacja pracy – umiejętność obsługi wielu priorytetów w limicie czasowym
• Umiejętność rozwiązywania problemów
• Komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
• Ciekawa praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
• Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
• Konkurencyjny pakiet zatrudnienia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-15
Wyświetlona: 5206 razy