Projektant UX- Wrocław

praca it: etat dla KMP GROUP SP. Z O.O. / Wrocław

Tagi: Projektant UX

Zakres obowiązków:

projektowanie interfejsów i architektury informacji zaawansowanych serwisów internetowych oraz aplikacji mobilnych;
tworzenie makiet i prototypów, propozycji układu i projektów interakcji;
identyfikacja potencjalnych problemów związanych z użytecznością produktu;
prowadzenie testów użyteczności oraz analiz eksperckich;

Wymagania:

doświadczenie w projektowaniu systemów informatycznych i stron internetowych;
znajomość zasad User Centered Design, metodologii Design Thinking i metod pracy projektowej zorientowanej na użytkownika;
doświadczenia w przeprowadzaniu testów użyteczności i badań grupy docelowej;
bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
podstawowa znajomość HTML5 i CSS3 będzie dodatkowym atutem;
samodzielność w zakresie przydzielonych zadań;
umiejętność poszukiwania rozwiązań na zadane problemy;
umiejętność pracy zespołowej;
sumienność i terminowość;

Oferujemy:

Pracę w młodym, dynamicznym zespole;
Możliwość rozwoju poprzez koordynacje i zarządzanie sprzedażą w jednym z sektorów rynku. np. rynek motoryzacji;
Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników;
Pracę na komputerach z serii Apple;

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-16
Wyświetlona: 5556 razy