Inżynier Systemowy Microsoft

praca it: etat dla jobfinder / Warszawa

Tagi: microsoft

Nasz Klient to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca na rynku jako doświadczony integrator systemów informatycznych , prężnie budująca relacje z partnerami strategicznymi firmy w celu oferowania rozwiązań informatycznych na najwyższym poziomie, wspierających najważniejsze procesy biznesowe
Obecnie poszukuje do swojego zespołu w Warszawie osoby na stanowisko:

Nr Ref: WSK13ISMIT
Zadania

Wsparcie sprzedaży w zakresie oferowanych produktów Przygotowywanie projektów technicznych wdrożeń Implementacja produktów w infrastrukturze klienta Wykonywanie dokumentacji powykonawczych Wsparcie posprzedażowe

Wymagania:

Wykształcenie wyższe o profilu elektronika lub informatyka Doświadczenie w projektach wdrożeniowych z zakresu produktów Microsoft Biegła znajomość w zakresie architektury i wdrożeń produktów Microsoft Windows Server 2003/2008/2012 oraz usług na nich działających w tym Active Directory i wirtualizacji Microsoft Hyper-V Dobra wiedza na temat implementacji Microsoft Exchange 2010 i 2013 Mile widziana wiedza na temat implementacji SCOM, SCCM, DPM i Office 365 Znajomość tematyki backupu środowisk Microsoft Samodzielność i komunikatywność Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Stabilną i ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie integratorskiej Udział w projektach dla średnich i dużych przedsiębiorstw Szkolenia produktowe

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-18
Wyświetlona: 5198 razy