Programista PHP

praca it: etat dla edge recruitment / Katowice

Tagi: PHP Programista MySQL

Dla naszego Klienta, polskiego oddziału amerykańskiej firmy z branży IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Rozpoczęcie pracy: grudzień 2013/styczeń 2014

Główne zadania:

- tworzenie mobilnych stron internetowych i aplikacji
- support-owanie klientów w Polsce i USA
- kooperacja z zespołem programistów z Polski i USA
- budowanie a także modyfikowanie i testowanie oprogramowania

Wymagania:

- minimum 2 letnie doświadczenie w tworzeniu serwisów internetowych
- dobra znajomość języka PHP 5 (obiektowy)
- dobra znajomość relacyjnych baz danych MySQL oraz biblioteki jQuery
- samodzielność, komunikatywność, dokładność
- zdolność pracy w zespole
- chęć rozwijania się poprzez poznawanie nowych technologii
- znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie pozwalająca na swobodną komunikację oraz zrozumienie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

- nieszablonowe zadania i ciekawe różnorodne projekty na najwyższym, światowym poziomie
- pracę w młodym, ambitnym zespole
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego
- elastyczny czas pracy
- wyjazdy na szkolenia do USA

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-21
Wyświetlona: 5092 razy