Asystentka/Asystent ds. sprzedaży i marketingu

praca it: etat dla RSI Sp. z o.o. / Rybnik, woj. śląskie

Opis stanowiska:

  • planowanie i realizowanie działań marketingowo – promocyjnych firmy,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie działań promocyjnych,
  • monitoring rynku,
  • nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami oraz utrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi,
  • udział w działaniach sprzedażowych,
  • ścisła współpraca z Zarządem w zakresie obsługi klienta.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • znajomość rynku / produktów branży IT,
  • dyspozycyjność,
  • komunikatywność,
  • samodzielność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu i wielowątkowych zadań,
  • doświadczenie w kontaktach z klientami (preferowane)

Oferujemy:
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w wyjątkowo miłej i koleżeńskiej atmosferze,
  • dużą samodzielność i możliwość wdrażania własnych koncepcji,
  • dostęp do światowych rozwiązań,
  • progresywny system wynagradzania uzależniony od efektów pracy,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w realizacji projektów IT.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133, poz. 883)"

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-04-21
Wyświetlona: 4753 razy