Młodszy Specjalista SEO

praca it: etat dla Outsourcing.pl / Bełchatów

Tagi: pozycjonowanie seo frazy

Opis stanowiska pracy

• realizacja strategii promocji w wyszukiwarkach wraz z zespołem doświadczonych specjalistów

• realizacja wskazanych zadań związanych z link buildingiem

Wymagania

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• podstawowa znajomość zagadnień branży SEO

• zainteresowanie mediami interaktywnymi i Internetem

• umiejętności obsługi programów Microsoft Office

• podstawowa wiedza dotycząca optymalizacji stron internetowych

• ogólna znajomość sposobów link buildingu dla serwisów internetowych

Oferujemy:

• stałe zatrudnienie z wynagrodzeniem adekwatnym do umiejętności

• udział w innowacyjnym projekcie internetowym

• narzędzia niezbędne do efektywnego wykonywania zadań

• wkład w dynamiczny rozwój portalu usługowego

• możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-23
Wyświetlona: 7778 razy