Konsultant/Wdrożeniowiec ERP

praca it: etat dla ERS / Kraków

Tagi: erp Comarch ERP XL lub Comarch Optima Symfonia Soneta Sage e-Nova

Dla naszego Klienta, firmy oferującej systemy klasy ERP, w związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:
• wdrażanie systemów klasy ERP u klientów;
• badanie potrzeb klienta;
• przygotowanie dokumentacji;
• implementacja gotowego modułu u klienta;
• rozwiązywanie pojawiających się problemów;
• prowadzenie szkoleń z systemów.

Wymagania:
• umiejętność programowania przynajmniej w jednym języku;
• znajomość systemu Comarch ERP XL lub Comarch Optima, Symfonia, Soneta, Sage, e-Nova;
• doświadczenie w konsultingu;
• wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne;
• komunikatywność;
• wysoka kultura osobista;
• znajomość języka angielskiego (na poziomie umożliwiających czytanie dokumentacji).

Klient oferuje:
• szkolenia;
• niezbędne narzędzia pracy;
• umowa o pracę.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-23
Wyświetlona: 5530 razy