Asystent / Asystentka

praca it: etat dla Hiddendata Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: tester aplikacji office manager

Firma HIDDENDATA poszukuje osoby na stanowisko Asystent / Asystentka. Firma specjalizuje się w technologii dystrybucji treści video w Internecie oraz w budowie aplikacji internetowych i mobilnych. Mieścimy się w samym sercu Krakowa – na Rynku Głównym.
Jesteśmy zespołem entuzjastów, których łączy zamiłowanie i pasja do tworzenia niepowtarzalnych aplikacji webowych i mobilnych. Lubimy efektywnie dzielić się wiedzą, więc jeśli posiadasz potencjał , nie marnuj go – przyjdź do nas, a my pomożemy Ci go w pełni wykorzystać.

Zakres obowiązków:

  • Testowanie aplikacji internetowych i mobilnych.
  • Ścisła współpraca z programistami i pozostałymi członkami zespołu projektowego.
  • Sprawdzanie zgodności aplikacji ze specyfikacją.
  • Raportowanie wyników testów w systemie rejestracji błędów.
  • Monitorowanie kompletności i terminowości realizacji poszczególnych etapów projektów.
  • Koordynowanie współpracy z Księgowością.
  • Prowadzenie i koordynacja spraw administracyjno-gospodarczych.
  • Nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów oraz obsługa korespondencji.
  • Zaopatrywanie biura w materiały biurowe, wyposażenie oraz urządzenia biurowe.

Wymagania:

  • Umiejętności analityczne i komunikacyjne.
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu oraz pełne zaangażowanie w projekty.
  • Podejście eksploracyjne do testów.
  • Pozytywne nastawienie, motywacja – wierzymy, że to połowa sukcesu.
  • Umiejętność tworzenia scenariuszy i przypadków testowych.
  • Umiejętność ustalania priorytetów.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.
  • Dyspozycyjność przynajmniej 24h w tygodniu.
  • Znajomość języka angielskiego.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjną pracę w dynamicznym, młodym środowisku, w prężnie rozwijającej się, wiodącej firmie informatycznej, w samym centrum Krakowa.
  • Udział zarówno w projektach wewnętrznych jak i zewnętrznych, a co za tym idzie realny wpływ na rozwój firmy.
  • Bogate doświadczenie, nieustanny rozwój i atmosferę sprzyjającą podnoszeniu kwalifikacji zawodowych w każdej z dziedzin, w których się specjalizujemy.
  • Pełne wsparcie całego zespołu podczas realizacji zadań.
  • Styczność z najnowszymi technologiami i trendami.
  • Wewnętrzne akademie poszerzające wiedzę zawodową, nie koniecznie związaną wyłącznie z projektowaniem.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-25
Wyświetlona: 5586 razy