Młodszy Konsultant IT - Sieci Komputerowe

praca it: etat dla Devosnhire / Warszawa

Tagi: CCNA

Dla naszego Klienta, amerykańskiego przedsiębiorstwa informatycznego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Konsultant IT – Sieci Komputerowe
Miejsce pracy: Warszawa
KD/mkit

Opis Stanowiska:
współpraca z klientami oraz partnerami firmy pod kątem doradztwa technicznego w obszarze infrastruktury sieciowej firm
przygotowywanie oraz omówienie prezentacji produktowych bezpośrednio u klienta
przygotowanie oraz prowadzenie szkoleń dla klientów, partnerów oraz inżynierów z obsługi urządzeń do skanowania i oceny sieci komputerowej
częste wyjazdy zagraniczne do Klientów (Europa)
przygotowywanie raportów dla klientów na podstawie danych pozyskanych w trakcie procesu skanowania sieci
współpraca z zespołami sprzedażowymi oraz technicznymi

Wymagania
min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca lub product managera w obszarze IT (z naciskiem na obszar sieciowy)
min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z supportem technicznym lub doradztwem technicznym w zakresie sieci
certyfikat CCNA – mile widziany
doświadczenie w codziennej pracy z klientami oraz partnerami
doświadczenie w pracy w korporacj będzie dodatkowym atutem
biegła znajomość języka angielskiego
świetnie rozwinięte umiejętności interpersonalne
proaktywne podejście do wykonywanych obowiązków
gotowość do odbywania zagranicznych podróży służbowych

Oferujemy:
stałą pracę w jednej z najbardziej znanych korporacji z branży IT na świecie
atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity
możliwość rozwoju w strukturach firmy
pracę w międzynarodowym środowisku

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-30
Wyświetlona: 5948 razy