IT Project Manager (Obszar BI)

praca it: etat dla Devosnhire / Warszawa

Tagi: IT Project Manager

Dla naszego Klienta – firmy dostarczającej rozwiązania IT, głównie z obszaru data warehouse i rozwiązań Business Intelligence poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
MB/itpm

Opis Stanowiska:

zarządzanie projaktami IT z obszaru Data Warehouse i Business Intelligence realizowanych dla międzynarodowych i polskich Klientów
zarządzanie zespołami projektowymi zgodnie z zasadami metodyk agile lub waterfall
zarządzanie zakresem, czasem i ryzykami projektu
zapewnienie wysokiej jakości efektów projektów

Wymagania:

wykształenie wyższe techniczne
minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (w tym minimum rok doświadczenia w zarządzaniu projektami z zakresu Hurtowni Danych i BI)
biegła znajomość języka angielskiego
praktyczna znajomość metodyk zarządzania projektami
wysokie zdolności interpersonalne
dobra organizacja pracy
asertywność
zorientowanie na Klienta

Oferujemy:

praca w szybko rozwijającej się firmie, pełne wyzwań projekty realizowane przy współpracy z expertami z zakresu Hurtowni Danych
współpraca w oparciu o umowę o pracę lub o własną działalność (w zależności od preferencji Kandydata)
elastyczny czas pracy oraz swobodną, nieformalną atmosferę
pakiet benefitów tj. opieka medyczna, karta MultiSport Plus, ubezpieczenie na życie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-30
Wyświetlona: 5850 razy