Django, Python

praca it: etat dla Devosnhire / Wrocław

Tagi: Programista Django

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży IT poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista Django

Opis Stanowiska

- Analiza wymagań
- Projektowanie, implementacja, integracja oraz testowanie architektury serwisów i aplikacji internetowych
- Tworzenie dokumentacji technicznej
- Współpraca z innymi członkami zespołu w ramach prowadzonych projektów

Wymagania
- Minimum 2 – letnie doświadczenie w programowaniu w języku Python
- Bardzo dobra znajomości framework’a django
- Znajomość zagadnień związanych z OOP i algorytmiką
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Komunikatywność

Oferujemy
- Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Uczestnictwo w ciekawych projektach
- Pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-30
Wyświetlona: 4910 razy