Microsoft Sharepoint Developer

praca it: etat dla Cyclad / Wrocław

Tagi: Sharepoint Programista developer Wdrożenia

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy świadczącej usługi z branży IT swoim zarówno polskim, jak i zagranicznym klientom, poszukujemy Developera MS Sharepoint, który dołączy do zepsołu pracującego we Wrocławiu.

Opis stanowiska:
• Tworzenie innowacyjnych rozwiązań, ukierunkowanych na rozwój i optymalizację procesów biznesowych i rozwiązań IT
• Wspieranie pozostałych członków zespołu podczas analizy wymagań klienta oraz implementacji stworzonych rozwiązań
• Zapewnienie wsparcia klientom podczas wszystkich faz projektu

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne, ekonomiczne lub pokrewne
• Dogłębna wiedza z obszaru SharePoint Solutions, Web Parts
• Doświadczenie we wdrożeniach SharePoint
• Umiejętność programowania w VB, C# and .NET
• Znajomość MS SQL Server 2008/2012 oraz pakietu Microsoft Business Intelligence
• Zdolności analityczne i zorientowanie na cel
• Zdolność do pracy w międzynarodowym środowisku
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
• Możliwość poszerzania swojej wiedzy i umiejętności poprzez uczestnictwo w treningach i szkoleniach

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-30
Wyświetlona: 4724 razy