Project Manager projektów IT

praca it: etat dla Grupa Adweb / Kraków

Tagi: PHP Zend2 HTML5/CSS3 JavaScript/jQuery

Poszukujemy świetnej osoby na stanowisko Project Manager’a (PHP/MySQL) do prowadzenia zaawansowanych projektów hostingowo/domenowych, w tym unijnych. Realizujemy spory projekt w naszej branży i potrzebujemy osoby, która „ogarnie” całość.

Obowiązki:

- Pisanie dokumentacji funkcjonalnej i technicznej,
- Zbieranie i potwierdzanie wymagań we wstępnej fazie projektu,
- Ocena pracochłonności projektu, przygotowywanie planu projektu oraz wsparcie w procesie przygotowywania planu testów,
- Proponowanie rozwiązań projektów, szukanie najlepszej technologi, optymalizacja rozwiązań,
- Zarządzanie zasobami programistów przy konkretnym projekcie – pilnowanie terminów, wytyczanie zadań, kontrola kodu oraz osiąganych funkcjonalności,
- Propozycje ulepszeń oraz nadzór nad jakością dostarczanych produktów oraz procesem przeprowadzania testów,
- Czytanie dokumentacji technicznej np systemów współpracujących z tworzonym oprogramowaniem.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe o kierunku informatyka,
- Znajomość metodologii zarządzania projektami Agile, bądź inne.
- Bardzo dobra znajomość technologii informatycznych, w szczególności PHP, Zend2, HTML5/CSS3, JavaScript/jQuery– najlepiej poparta praktycznym doświadczeniem i listą projektów – warunek konieczny, PM powinien być doświadczonym programistą aby stanowić wsparcie merytoryczne dla zespołu,
- Udokumentowane doświadczenie (przynajmniej 2 lata) w zarządzaniu lub wsparciu technicznym dla projektów informatycznych w PHP, pisaniu dokumentacji technicznej i prowadzeniu projektów.
- Praktyczna umiejętność projektowania baz danych – MySQL
- Doświadczenie w projektach związanych z implementacją rozwiązań informatycznych dostępnych online i współpracujących z API innych podmiotów. Komunikacja klient-serwer realizowana w PHP/ZEND – Wymóg konieczny,
- Umiejętność przygotowywaniu dokumentacji projektowej,
- Doświadczenie na stanowisku programisty php (przynajmniej 3 lata)
- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
- Bardzo dobra znajomość: MS PROJECT, MS OFFICE, AXURE
- Znajomość jęz. angielskiego na potrzeby czytania dokumentacji
- Zdolności analityczne i koncepcyjne,
- Umiejętność nawiązywania relacji.

Jak widzisz, nie będzie lekko, dlatego w zamian za ciężką pracę i Twoje zaangażowanie oferujemy stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt i regularnie wypłacane wynagrodzenie, nowoczesne biuro przy Matecznym (dobra komunikacja, basen siłownia, fitness – o rzut beretem), codziennie świeże owoce, xBox, darty i inne gadżety uprzyjemniające żywot, wspólne wypady firmowe, etc.. Poza zabawą dbamy też o rozwój pracowników – zapewniamy dostęp do książek i prasy, konferencji i szkoleń. To zaś z czego jesteśmy najbardziej dumni to świetna ekipa zgranych ludzi – profesjonalistów, którzy potrafią się wspierać i inspirować.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-30
Wyświetlona: 5828 razy