Frontend Developer

praca it: etat dla CYCLAD / Warszawa

Tagi: frontend programista php html css JavaScript

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:
• Projektowanie i implementacja w zakresie rozwoju platformy do zintegrowanej komunikacji w sektorze zdrowia i farmacji
• Praca w zespole kilku programistów w ścisłej współpracy z developerami od back-endu

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Około 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
• Bardzo dobra znajomość technologii: HTML 5, CSS 3, JavaScript, PHP, JQuery, AJAX
• Mile widziana znajomość: Node.js, Backbone.js, Casper.js, Batman.js, CoffeeScript, Jasmine
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Umiejętność pracy w zespole
• Kreatywność, samodzielność

Oferujemy:
• Ciekawą pracę w branży medycznej
• Dostęp do nowoczesnych technologii
• Przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-10-31
Wyświetlona: 4997 razy