Programista PHP do wsparcia e-commerce

praca it: etat dla Polanglo / Warszawa

Tagi: PHP MySQL e-commerce ajax SOAP

Poszukujemy Programisty PHP do pracy w naszym zespole w Warszawie, którego zadaniem będzie rozwój rozwiązań e-commerce w naszej firmie.

Opis stanowiska:
• administrowanie sklepami internetowymi (kodowanie materiałów graficznych oraz programowanie/modyfikacja dodatkowych modułów)
• tworzenie i administrowanie stronami internetowych na bazie Wordpress (kodowanie materiału graficznych oraz modyfikacja szablonów do potrzeb firmy)
• tworzenie i rozwój rozwiązań wspierających działalność handlową firmy
• uczestnictwo w fazie analizy projektowej systemów
• dbanie o SEO firmowych projektów
• wsparcie działań marketingowych firmy w zakresie AdWords

Wymagania:
• bardzo dobra znajomość PHP5,
• bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych (MySQL) i tworzenia zaawansowanych zapytań SQL,
• umiejętność cięcia i kodowania materiału graficznego do HTML + CSS zgodnie z W3C
• dobra znajomość XML oraz Web Services (SOAP),
• umiejętności analitycznego myślenia oraz dokładność

Dodatkowymi atutami będą:
• doświadczenie w projektowaniu i programowaniu (tworzenie modułów) sklepów internetowych na platformie Prestashop i/lub Magento
• przykłady dostępne w Internecie pokazujące doświadczenie w tworzeniu sklepów internetowych
• doświadczenie w responsive web design
• wiedza na temat SEO
• doświadczenie w reklamach AdWords

Oferujemy:
• pracę na etacie w Warszawie przy ciekawych i zróżnicowanych projektach,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia oraz umiejętności

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-11-05
Wyświetlona: 5356 razy