MAC Application Developer

praca it: etat dla CYCLAD / Wrocław

Tagi: MAC Application Developer

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, świadczącej profesjonalne usługi w zakresie IT poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko MAC Application Developer.

Opis stanowiska:
• Projektowanie i rozwój produktów
• Specyfikacja i planowanie nowych modułów i funkcji produktu
• Tworzenie biznesowych aplikacji dla krajowych oraz międzynarodowych klientów
• Łączenie standardów użyteczności, funkcjonalności i estetycznego wyglądu w jednym produkcie
• Doskonalenie swoich umiejętności w zakresie wielu różnych platform (iOS, Android OS, Windows Phone)

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Doświadczenie w programowaniu aplikacji desktopowych w Objective C
• Bardzo dobra znajomość C++, Objective C oraz Cocoa
• Znajomość OOA, OOD oraz OOP

Mile Widziane:
• Znajomość SQL Lite
• Znajomość protokołów HTTP/REST

Oferujemy:
• Pracę od grudnia 2013
• Zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt
• Pełną wzywać pracę w międzynarodowym środowisku
• Dostęp do nowoczesnych technologii

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-11-06
Wyświetlona: 4638 razy