GRAFIK 3D / junior manager

praca it: etat dla NAIMA Sp z o o / Łódź (praca stacjonarna, w siedzibie firmy)

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:”“; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:“Calibri”,“sans-serif”; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:“Times New Roman”; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:“Times New Roman”; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży wizualizacji graficznych poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko:

( miejsce pracy: Łódź )

Zakres obowiązków:
– modelowanie oraz tworzenie estetycznych wizualizacji i animacji
– przygotowywanie prezentacji poszczególnych faz projektów dla klientów

- dokonywania wycen projektów

- organizacja pracy i zarządzanie 5-7 osobowym zespołem grafików w ścisłej współpracy z Project Managerami oraz nadzór nad jakością i terminowością wykonania projektów

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość 3dsMax i Vray

- znajomość programu Photoshop

- umiejętność przygotowywania wizualizacji fotorealistycznych

- znajomość podstaw animacji

- umiejętność analizy i wykorzystania planów architektonicznych (AutoCad)

- umiejętność zarządzania zespołem (5-7 osób)

- zdolność analitycznego myślenia

- dyspozycyjność (takż na wyjazdy do Szwajcarii)

- język angielski na poziomie dobrym (język francuski będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy :

- atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę

- możliwość pracy w młodym, profesjonalnym, międzynarodowym środowisku

- interesujące międzynarodowe projekty architektoniczne

- możliwość wyjazdu na praktykę do Szwajcarii
– pracę przy współtworzeniu nowatorskich projektów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-04-29
Wyświetlona: 5395 razy