Administrator Sieci

praca it: etat dla Experis IT (Manpower Group) / Poznań

Tagi: Administrator Sieci LAN WAN

Światowy lider rekrutacji specjalistów i kadry zarządzającej głównie w obszarach IT, inżynieria i finanse. Experis powstał z połączenia wiedzy i doświadczenia Manpower Professional oraz Elan IT.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 774741

Opis stanowiska:
- bieżące utrzymanie sieci komputerowej (LAN, WAN, WiFi)
- wsparcie w administrowaniu systemami bezpieczeństwa oraz telefonią
- koordynację działań związanych z rozbudową sieci komputerowej i integracją spółek wchodzących w skład firmy naszego klienta
- udział w projektach integracyjnych infrastruktury IT

Wymagania:
- minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
- wykształcenie wyższe (preferowana informatyka)
- praktyczna znajomość technologii sieciowych zwłaszcza w oparciu o Cisco
- doświadczenie w administrowaniu sieciami bezprzewodowymi
- posiadanie certyfikatu CCNA lub odpowiadającej mu wiedzy
- znajomość zagadnień związanych z pasywnymi elementami sieci komputerowych
- nastawienie na klienta i na pracę zespołową
- komunikatywność
- otwartość na zmiany i nowe wyzwania
- umiejętność analizowania problemów i znajdowania rozwiązań
- dobra znajomość języka angielskiego

Oferta:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- bogaty pakiet socjalny (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, ect)
- możliwość rozwoju własnych kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom w dynamicznie rozwijającej się firmie
- uczestnictwo w ciekawych projektach integracyjnych
- pracę w zespole ludzi z pasją

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-11-07
Wyświetlona: 5696 razy