Windows Administrator

praca it: etat dla Experis IT (Manpower Group) / Poznań

Tagi: Windows Administrator

Światowy lider rekrutacji specjalistów i kadry zarządzającej głównie w obszarach IT, inżynieria i finanse. Experis powstał z połączenia wiedzy i doświadczenia Manpower Professional oraz Elan IT.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 774740

Opis stanowiska:
- Administrowanie systemami operacyjnymi Windows
- Administrowanie centralnym systemem antywirusowym
- Zarządzanie sprzętem informatycznym (Serwery, UPSy itd.)
- Wsparcie zarządzania stacjami roboczymi
- Tworzenie i wdrażanie procedur IT
- Nadzór nad infrastrukturą opartą na rozwiązaniach Microsoft

Wymagania:
- Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
- Wykształcenie wyższe – preferowana informatyka
- Praktyczna znajomość systemów Microsoft, systemów antywirusowych oraz sprzętu informatycznego
- Nastawienie na klienta wewnętrznego i na pracę zespołową
- Otwartość na zmiany i nowe wyzwania
- Umiejętność analizowania problemów i znajdowania rozwiązań
- Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
- znajomość systemów Linux
- znajomość oprogramowania backupu, VMware oraz MDT

Oferta:
- Możliwość rozwoju własnych kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Uczestnictwo w ciekawych, międzynarodowych projektach
- Bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie, prywatna opieka zdrowotna, karta MuliSport, fundusz socjalny)
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-11-07
Wyświetlona: 5565 razy