Junior SQL Developer

praca it: etat dla CYCLAD / Warszawa

Tagi: MS SQL Server

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Aktualnie dla naszego klienta, firmy oferującej rozwiązania IT dla wybranych zagadnień i wymagań w sektorze usług ubezpieczeniowych poszukujemy osoby na stanowisko Junior SQL Developera, która dołączy do zespołu profesjonalistów pracujących w Warszawie.

Opis stanowiska:
• Wspieranie analityków w pracy przy bazach danych MS SQL Server
• Utrzymywanie baz danych
• Tworzenie stosownych raportów

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów
• Znajomość relacyjnych baz danych
• Umiejętność pisania zaawansowanych zapytań w SQL
• Umiejętności analityczne i komunikatywność
• Dyspozycyjność do pracy na pełen etat

Oferujemy:
• Zatrudnienie na czas określony
• Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i umiejętności
• Przyjazne środowisko pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-11-07
Wyświetlona: 4979 razy