Praktykant ds. marketingu

praca it: etat dla Enlive / Gdańsk

Tagi: praktykant marketing praktyka reklama

Wraz z rozwojem firmy, powstała w 2012 roku agencja interaktywna Enlive poszukuje osoby na stanowisko Praktykanta. Osoba ta będzie odpowiedzialna za wspieranie działania firmy w zakresie marketingu. Jeżeli jesteś studentem, który chce nabrać praktyki, ta oferta jest dla Ciebie :)

Oczekujemy:

  • studiowania kierunku zarządzanie i marketing (bądź pokrewne)
  • zainteresowania marketingiem, reklamą, komunikacją marek
  • chęci do nauki
  • samozaparcia
  • obsługi komputera na dobrym poziomie
  • w miarę dobrej znajomości j. angielskiego

Obowiązki:

  • wspieranie kampanii reklamowych
  • analityka prowadzonych kampanii
  • redagowanie treści
  • dbanie o prawidłową i terminową realizację kampanii
  • kontakty z partnerami

Mile widziane:

  • znajomość Adobe Photoshop

Oferujemy:

  • luźną atmosferę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • naukę na praktycznych przykładach
  • darmowe materiały do nauki

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-11-07
Wyświetlona: 7877 razy