WebDeveloper (PHP/MySQL)

praca it: etat dla GoWork Professionals / Opole

Tagi: PHP 5 X MySQL SVN Zend Drupal

GoWork Professionals w imieniu swojego Klienta, firmy działającej na rynku technologii internetowych oraz mediów społecznościowych, pilnie poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole
Nr ref. WD-11-2013

Podstawowe obowiązki:
- projektowanie i utrzymanie stron internetowych oraz baz danych (MySQL)
- tworzenie i rozwój aplikacji internetowych

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość PHP 5.X. oraz relacyjnych baz danych (głównie MySQL)
- umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji (np. SVN, Git)
- mile widziana znajomość Framework PHP (np. Zend, Kohana) oraz Magento, Drupal
- komunikatywna znajomość języka angielskiego

Nasz Klient oferuje:
- motywacyjny system wynagrodzeń i szkoleń
- interesujące i innowacyjne zadania
- możliwość rozwoju zawodowego w grupie specjalistów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-11-08
Wyświetlona: 5749 razy