Programista .NET

praca it: etat dla Dyna Consulting / Bełchatów

Tagi: net SQL JavaScript

Dyna Consulting jest firmą konsultingową działającą na rynkach globalnych. Korzystając z wieloletniego i międzynarodowego doświadczenia naszych specjalistów oferujemy swoim Klientom profesjonalne usługi doradcze.

Dla naszego Klienta – lidera w dziedzinie doradztwa, technologii i outsourcingu – obecnie poszukujemy osób na stanowiska:

Miasto: Warszawa

Opis stanowiska:
Budowa oraz rozwój aplikacji webowych w technologii .NET
Udział w procesie podejmowania decyzji dotyczących architektury oraz używanych technologii
Praca przy innowacyjnych projektach
Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
Minimum 2 lata doświadczenia zawodowe w tworzeniu aplikacji w języku C# na platformie .NET framework
Znajomość ASP.NET
Znajomość technologii webowych: HTML, CSS
Doświadczenie z relacyjnymi bazami danych oraz znajomość SQL
Dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie
Mile widziane:
Znajomość metodyki SCRUM
Znajomość wzorca projektowego MVC

Oferujemy:
Atrakcyjne warunki finansowe
Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
Stabilną pracę wśród profesjonalistów
Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
Bogaty pakiet socjalny

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: [email protected]

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-11-12
Wyświetlona: 6429 razy