Programista .NET

praca it: etat dla Dyna Consulting / Bełchatów

Tagi: net SQL JavaScript WPF WCF

Dyna Consulting jest firmą konsultingową działającą na rynkach globalnych. Korzystając z wieloletniego i międzynarodowego doświadczenia naszych specjalistów oferujemy swoim Klientom profesjonalne usługi doradcze.

Dla naszego Klienta – lidera w dziedzinie doradztwa, technologii i outsourcingu – obecnie poszukujemy osób na stanowiska:

Miasto: Warszawa

Opis stanowiska:
Rozwijanie wielowarstwowych, rozproszonych systemów informatycznych z wykorzystaniem rodziny technologii .NET
Tworzenie wysokiej jakości dokumentacji technicznej
Integracja systemów i baz danych
Odpowiedzialność za zapewnienie wysokiej jakości kodu źródłowego
Współpraca w ramach multidyscyplinarnego zespołu projektowego

Wymagania:
2-letnie doświadczenie zawodowe w tworzeniu aplikacji w technologii .NET
Bardzo dobra znajomość C#
Dobra znajomość baz danych MS SQL Server
Dobra znajomość SQL
Praktyczna znajomość UML 2.0
Znajomość WPF, WCF, ASP.NET
Umiejętność programowania wielowątkowego
Znajomość cyklu rozwoju oprogramowania
Znajomość zasad projektowania zorientowanego obiektowo
Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Mile widziane:
Doświadczenie w pracy nad złożonymi, wielowarstwowymi systemami rozproszonymi
Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
Znajomość metodyk Agile (preferowana znajomość Scrum)
Znajomość Java lub C++

Oferujemy:
Atrakcyjne warunki finansowe
Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
Stabilną pracę wśród profesjonalistów
Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
Bogaty pakiet socjalny

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: [email protected]

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-11-12
Wyświetlona: 6461 razy