Frontend Developer

praca it: etat dla AppYourself Sp. z o.o. / Łódź

Tagi: javascript css html5 titanium sencha

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy specjalistów na stanowisko: Frontend Developer do projektu AppYourself.net

Czego dotyczy projekt?
Przy pomocy portalu AppYourself użytkownicy mogą szybko i łatwo tworzyć własne aplikacje mobilne – bez posiadania umiejętności programowania. Intuicyjny panel do budowy pozwala stworzyć własną aplikację w bardzo krótkim czasie.
AppYourself jest zaprojektowany z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, w celu przyciągnięcia nowych klientów, zainspirowania obecnych klientów, wzmocnienia świadomości marki oraz sprzedaży.

Jako Frontend Deweloper będziesz wspierać nasz Zespół i rozwijać produkt.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy z javaScript, CSS3, html5,
  • Znajomość, doświadczenie w pracy z bibliotekami Titanium Appcelerator/Sencha,
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,

Mile widziane

  • Doświadczenie w rozwoju aplikacji mobilnych,
  • Znajomość metodyk Agile/Scrum,

Oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku i duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • Realny wpływ na rozwijany projekt,
  • Pracę przy dynamicznie rozwijającym się projekcie,
  • Rewelacyjną atmosferę,
  • Stabilne zatrudnienie,

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-11-14
Wyświetlona: 5446 razy