Programista .NET na urządzenia mobilne

praca it: etat dla CYCLAD / Kraków

Tagi: Programista NET

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów.Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Aktualnie dla naszego klienta – międzynarodowej firmy z branży energetycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko .NET Developera w Katowicach lub Krakowie.

Opis stanowiska:
• Projektowanie i implementacja funkcjonalności na urządzenia mobilne
• Tworzenie dokumentacji technicznych
• Rozwijanie istniejących już rozwiązań w firmie.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Doskonała znajomość języka C#, .NET oraz .NET Compact Framework
• Doświadczenie w pracy z XML oraz serializacji
• Znajomość urządzeń mobilnych (ich możliwości i konfiguracji, zwłaszcza pod kątem wymiany danych)
• Mile widziane doświadczenie w certyfikatach i szyfrowaniu danych
• Umiejętność programowania w SQL oraz PL/SQL
• Znajomość FTP (Socket, HTTP, PROXY) oraz Web Service
• Doświadczenie w integracji z MS Office
• Znajomość Windows Service

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
• Możliwość rozwoju w firmie będącej liderem w swojej branży

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-11-18
Wyświetlona: 4911 razy