Projektant / Programista .NET

praca it: etat dla JOBS. PL / Poznań

Tagi: Net Programista C# C++ SQL

Główne zadania:

  • udział w projektowaniu i programowaniu systemów zarządzania produkcją/ narzędzi do kontroli procesów biznesowych,
  • udział w testach systemowych oraz we wdrożeniach systemów sterowania produkcją,
  • testowanie aplikacji.

Podstawowe wymagania:

  • ukończone studia wyższe (tytuł magistra lub inżyniera) na kierunku informatyka lub pokrewnym z bardzo dobrą umiejętnością programowania,
  • bardzo dobra znajomość .NET w językach C# lub C++,
  • swoboda w posługiwaniu się notacjami XML, UML,
  • doświadczenie z zakresu relacyjnych baz danych (SQL, PL/SQL),
  • dobra znajomość (w mowie i piśmie) języka angielskiego lub niemieckiego,
  • gotowość do wyjazdów służbowych do Niemiec i innych krajów .

Firma oferuje:

  • umowę o pracę,
  • szkolenia i rozwój,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • uczestnictwo w ciekawych projektach,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • narzędzia pracy: telefon, laptop.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-11-20
Wyświetlona: 4979 razy