Programista Oracle EBS/OAF

praca it: etat dla Cyclad / Łódź

Tagi: EBS OAF Oracle

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się integracją aplikacji biznesowych dla podmiotów z różnych dziedzin gospodarki zarówno polskiej i zagranicznej, poszukujemy Programistów z różnym poziomem doświadczenia w pracy z Oracle E-Business Suite lub/i Oracle Application Framework. Osoby te dołączą do zespołów pracujących w Łodzi lub Warszawie.

Opis stanowiska:
• Udział w projekcie dotyczącym stworzenia nowego systemu wspomagającego administrację rządową w planowaniu i monitorowaniu wykonania planów budżetowych
• Projektowanie i rozwój rozwiązań opartych na Oracle EBS/OAF
• Współpraca z zespołem projektowym
• Udział w tworzeniu dokumentacji technicznej

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Minimum 0,5 roku doświadczenia jako Oracle Developer
• Praktyczne doświadczenie w pracy z Oracle E-Business Suite lub/i Oracle Application Framework
• Znajomość SQL, PL/SQL będzie dodatkowym atutem
• Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju dzięki pracy w różnych projektach dla klientów z odmiennych branż
• Udział w projektach wykorzystujących najnowsze technologie, zarówno komercyjne, open source, jak i szyte na miarę na potrzeby danego projektu
• Stabilne zatrudnienia
• Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, zajęcia sportowe, kursy językowe)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-11-21
Wyświetlona: 5259 razy