Software Engineer - Niemcy

praca it: etat dla GD Profesja / okolice Suhl, Niemcy

Tagi: C++ C# Java NET WindowsPresentationFoundation WorkFlowFounddation

Grupa Doradcza Profesja jest firmą doradztwa personalnego działającą na rynku od 2006 roku. Pomagamy pracodawcom z różnych branż w rekrutacji i selekcji pracowników w kraju i za granicą.
Naszym Klientem jest firma zajmująca się tworzeniem na zamówienie systemów testujących jakość urządzeń od strony mechanicznej i elektrycznej. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Software Engineer – Niemcy

Miejsce Pracy: okolice Suhl, Niemcy
Nr Ref: SOFT/TEST/DE

Opis Stanowiska:
- projektowanie i implementacja Software produkowanych urządzeń kontrolnych,
- tworzenie, testowanie i doskonalenie oprogramowania prototypów,
- programowanie podzespołów,
- wprowadzanie zmian, uproszczeń i ulepszeń we współpracy z pracownikami działu rozwoju,

Wymagania:
- wykształcenie techniczne (Elektronik, Elektrotechnik, Automatyk, Informatyk itp), również absolwenci,
- znajomość C++, C#, Java, .NET, WindowsPresentationFoundation, WorkFlowFounddation,
- dobra znajomość j. angielskiego, mile widziany j. niemiecki,
- mile widziane doświadczenie w dziedzinie automatyki przemysłowej,
- zdolność tworzenia nowych idei i rozwiązań,
- umiejętność analitycznego i twórczego myślenia,

Oferta:
- umowa na czas nieokreślony,
- wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji,
- pomoc w załatwieniu formalności,
- praca w międzynarodowym środowisku

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-11-25
Wyświetlona: 3764 razy