PHP (Zend) Developer

praca it: etat dla Grupa eBroker / Kraków

Tagi: Programista PHP MySQL Zend RWD

W związku z intensywnym rozwojem Grupy eBroker poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie i rozwój serwisów internetowych w oparciu o programowanie PHP. W zakresie jej obowiązków znajdować się będą:
• Analiza, projektowanie i optymalizacja serwisów grupy eBroker: analiza potrzeb użytkowników oraz klientów poprzez nowoczesne narzędzia m.in.: Google Analytics, VWO, Qualaroo, ClickTale,
• Pisanie kodu: wspomaganie przy pisaniu kodu w rozwijanych serwisach,
• Utrzymanie serwisów internetowych: testowanie, naprawa błędów i optymalizacja serwisów o ruchu przekraczającym 100000 UU/mc

Wymagania:
• Min. 1 rok doświadczenia w programowaniu w PHP OOP,
• Bardzo dobra znajomość Zend Framework, baz danych MySQL,
• Znajomość HTML, CSS oraz JavaScript/jQuery, Smarty,
• Samodzielność, efektywność , zaangażowanie w wykonywane zadania,

Dodatkowym atutem będzie:
• Doświadczenie w projektowaniu architektury serwisów i aplikacji internetowych,
• Doświadczenie w programowaniu wersji mobilnych,
• Znajomość systemu kontroli wersji (SVN),
• Znajomość Zend Framework w wersji 1.12,
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:
• Pracę przy ciekawych projektach w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-11-27
Wyświetlona: 5402 razy