Programista PHP (praca zdalna)

praca it: etat dla Cemag ICT / Cała Polska

Tagi: php Yii programista

Bezpośrednia oferta pracy: Firma Cemag ICT z Holandii poszukuje kandydatów na stanowisko Programisty PHP.

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawych projektach
  • Możliwość pozostania w kraju i pracy zdalnej dla zachodniego kontrahenta
  • Swobodną atmosferę pracy
  • Wynagrodzenie (od € 1000 – € 1500 / miesiąc)

Zakres obowiązków:

  • Współpraca przy projektowaniu i rozbudowie aplikacji webowych typu CMS / CRM / HRM napisanych na bazie frameworka Yii
  • Tworzenie nowych modułów do istniejących aplikacji

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku programisty
  • Dobra organizacja pracy
  • Biegła znajomość PHP 5
  • Znajomość frameworka Yii oraz przynajmniej jednego z pakietów YiiBooster / Yiinitializr / Yiiwheels / TwitterBootstrap
  • Znajomość j. angielskiego przynajmniej na poziomie umożliwiającym skuteczne korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Gotowość do ewentualnego wyjazdu za granicę (Holandia) – czasowe lub stałe

Mile widziane:

  • Umiejętność korzystania z systemu rewizji kodu Gerrit
  • Doświadczenie w pracy z metodyką Scrum / Agile
  • Znajomość języka SQL (MySQL)
  • Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji GIT lub SVN
  • Znajomość systemów UNIX
  • Znajomość j. holenderskiego

Zgłoszenia należy przesyłać wypełniając formularz znajdujący się na stronie: http://cemag.rinu.pl/22939

Zgłoszenia przesłane inną drogą nie będą rozpatrywane.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-11-27
Wyświetlona: 4903 razy