Windows Specialist in banking sector

praca it: etat dla Experis IT (Manpower Group) /

Tagi: Windows Administrator banking

Światowy lider rekrutacji specjalistów i kadry zarządzającej głównie w obszarach IT, inżynieria i finanse. Experis powstał z połączenia wiedzy i doświadczenia Manpower Professional oraz Elan IT.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 258872

Opis stanowiska:
• Udzielanie wsparcia technicznego i testowanie interfejsu aplikacji do 3. linii wsparcia
• Utrzymanie i monitorowanie ciągłości pracy systemów informatycznych
• Aktualizacja nowych lub istniejących paczek danych MS Windows w celu automatycznego dostarczenia oprogramowania
• Monitorowanie i rozwiązywanie problemów z administracją aplikacjami
• Utrzymanie i administracja środowiskami testowymi

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy w sektorze bankowym/finansowym
• Doskonała znajomość środowisk: Windows Server 2003/2008 oraz Windows XP/7 poparta co najmniej 4-letnim doświadczeniem na stanowisku Administratora Windows
• Dobra znajomość języków skryptowych (VBScript, PowerShell, skrypty batch)
• Dobra znajomość IIS6 (wersja 6.0 lub wyższa)
• Dobra znajomość Windows Installer
• Doświadczenie w pracy z narzędziami do zdalnej diagnostyki (Performance Counter, WMI)
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Efektywna praca przy złożonych projektach w międzynarodowym środowisku

Mile widziane:
• Znajomość klastrowania systemu Windows
• Znajomość skryptów Bash, SQL, PHP
• Znajomość języka niemieckiego

Oferta:
• Praca w na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
• Ciekawa, pełna wyzwań praca w wymagającym środowisku
• Możliwość uczenia się i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji; udział w szkoleniach w Polsce i za granicą
• Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie, karta MultiSport)
• Gwarantowana premia roczna

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-11-29
Wyświetlona: 4081 razy