Junior Ruby on Rails Developer

praca it: etat dla CYCLAD / Katowice

Tagi: Junior Ruby on Rails Developer

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:
• Support aplikacji internetowych tworzonych w Ruby on Rails
• Rozwijanie umiejętności w Ruby on Rails pod okiem specjalistów i programistów
• Możliwość rozwijania narzędzi wewnętrznych firmy
• Dokumentowanie prac

Wymagania:
• Minimum roczne doświadczenie w budowaniu aplikacji webowych
• Dobra znajomość języka Ruby i frameworku Rails, z uwzględnieniem Active Record i Active Resource
• Znajomość NoSQL (MongoDB, Redis)
• Bardzo dobra znajomość baz danych PostgreSQL/MySQL
• Dobra znajomość SOA
• Znajomość zagadnień związanych z testowaniem kodu
• Zdolność analitycznego myślenia
• Znajomość HTML, HAML, SASS, jQuery
• Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (GIT)
• Doświadczenie w pracy w SCRUM
• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności językowych
• Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-12-02
Wyświetlona: 5507 razy