Manager ds. sprzedaży - branża IT

praca it: etat dla Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff / Kielce

Tagi: handel IT informatyka sprzedaż

Dla naszego Klienta Firmy będącej dystrybutorem nowoczesnych rozwiązań informatycznych poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisku:

Manager ds. sprzedaży – ze znajomością branży IT
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów i ich bieżąca obsługa w zakresie rozwiązań informatycznych,
- dobór rozwiązań dla Klientów, doradztwo orz nadzór nad realizacją projektu,
- sporządzanie raportów oraz udział w spotkaniach działu sprzedaży,
- sporządzanie ofert, prezentacja oraz negocjacja warunków współpracy.

Wymagania:
- dobra znajomość technologii i rynku IT (warunek konieczny),
- doświadczenie na stanowisku sprzedażowym,
- gotowość do delegacji.

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- niezbędne narzędzia pracy,
- wysokie wynagrodzenie (podstawa + prowizja).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-12-02
Wyświetlona: 5751 razy